Сучаснi кам'янi шпалеры

Сучаснi кам’янi шпалеры

 

Сучаснi кам'янi шпалерыВ основі сучасних кам’яних шпалер або як ще їх називають – гнучким каменем лежить піщаник, який є найпопулярнішим і давно відомим будівельним матеріалом. Гнучкий камінь є одним з найдивовижніших оздоблювальних матеріалів, який дозволить виконати оформлення будь-якої складності. З його допомогою можна створити неймовірний стиль і унікальний дизайн приміщення, який зможе здивувати будь-якого гостя.

Виготовлення

Кам’яні шпалери виготовляються шляхом нанесення тонкого шару пісковика, скріплення його спеціальним полімером і подальшого перенесення на текстильну основу. При цьому кам’яні шпалери легко згортаються в рулони, володіють гнучкістю і еластичністю. Такі властивості допомагають не тільки застосовувати їх для оздоблення стін і інших рівних поверхонь, але і для облицювання колон, камінів або складних форм об’єктів.

Тонкий шар гнучкого каменю (1 – 5 мм) дозволяє не перевантажувати несучі стіни конструкції і не жертвувати простором кімнати. Така товщина дає можливість використовувати різні дизайнерські рішення, які засновані на грі світла. Наприклад, на стіни і стелі встановлюють світлодіодні лампи, а зверху наносять кам’яні шпалери.

Сучаснi кам'янi шпалерыПри включенні світла, промені пробиваються крізь тонкий шар пісковику, при цьому створюючи неймовірний світловий ефект. Також для цих цілей може використовуватися настінне панно з кам’яних шпалер або геометричні фігури (кулі, куби і т. Д.) З внутрішнім джерелом світла.

Кам’яні шпалери несприйнятливі до вологи навіть при прямому контакті. Тому дуже часто їх використовують у ванних кімнатах, в саунах або басейнах.

Також вони не піддаються горінню, стійкі при різних температурах і прості в монтажі. Це дозволяє разом з різноманітністю забарвлень і текстур втілити в дизайн найнеймовірніші ідеї для оформлення не тільки окремих елементів дизайну, але і для всього приміщення.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *