FOREIGN201702101712000407768482625

“Літаюча” дорога в Китаї

FOREIGN201702101712000408878564624Китай завершив роботу над своєю першою «велосипедної естакадою». І найцікавіше – вона найдовша в світі.

Довжина “естакади” становить 7,6 кілометра і проходить в 5 метрах над дорогою і трохи нижче швидкої автобусної транзитної лінії в центрі міста Сямень. Головна ідея проекту – зменшення заторів і просування «зелених» видів транспорту в місті.

Велосипеди в черговий раз стає все більш і більш популярним способом пересування для жителів Китайських міст, завдяки збільшеній популярності декількох додатків обміну велосипедами і всюдисущими пробками в китайських містах. Велоспорт є дуже ефективним і дієвим способом переміщення: оптимально підходить для коротких і середніх дистанцій. Велосипеди мають безліч переваг в порівнянні з автомобілями, в тому числі фізичні вправи, відсутністю палива, ні повітряного або шумового забруднення. Крім того значно знизився рівень заторів, проста парковка, велика маневреність, а також доступ до обох дорогах і стежках.

Переваги велосипедів в Китаї

Велосипеди використовуються для відпочинку в усіх вікових групах. Велопохід, також відомий як велоспорт, включає в себе дослідження або огляд визначних пам’яток на велосипеді для відпочинку. Бревет або randonnée є організованою міжміського їзди.DPRpId-rLZg

Їзда на велосипеді знову набирає обертів, але на цей раз для відпочинку, дозвілля, проведення часу, фізичних вправ і спорту, а не як транспортний засіб. Зі збільшенням кількості велосипедів на дорозі, Китай, як в країна заповітного велоспорту, повернувся до проектування інфраструктури для велосипедів.

Велосипедні доріжки – пріоритет планування міста Сямень. Велоспорт в Сямень був стандартним транспортом для багатьох, що дозволяло дістатися до місця швидко. За 30 років багато що змінилося. Тепер дороги і вулиці Сямень були підняті над автомобілями, які тепер стали стандартом транспорту в Сямень.

Велосипедисти витісняють дороги, заповнених небезпечними водіями, неосвіченими пішоходами і вибоїнами. Там майже немає окремого маршруту для велосипедів у міській частині міста і велосипедисти змушені їздити разом з транспортними засобами, які проїжджають 60 кілометрів на годину. І це звичайна практика для пішохідних зон, які будуть блоковані незаконно припаркованих автомобілів.

Велоспорт включає в себе різке зниження захисту при аварії, зокрема, з автотранспортними засобами. Їзда передбачувано знижує ймовірність аварії з автомашиною.

Прокат велосипедів в Сямень

 Є багато магазинів в Сямень з прокатом велосипедів, розкиданих уздовж Huandao-роуд, які дозволять вам взяти в оренду велосипеди протягом короткого періоду часу, за окрему плату з передоплатою. Швидкості поодиноких велосипедів, тандеми і трицикли варіюються від RMB15-30 в годину при здачі на зберігання RMB200-300.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *